انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد به همراه ۲۴ تشکّل دانشجویی و انقلابی سراسر کشور ، بیانیّه‌ای در خصوص تعهّدات پذیرفته‌شده در قرارداد ننگین #FATF منتشر کردند:

 

“بسم اللّٰه الرّحمٰن الرّحیم”
«بترسید از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست…»
امام خمینی(ره)
◀️ اخبار ناخوشایندی که اخیراً مبنی بر خودتحریمی(!) پذیرفته شده توسّط مسئولان بانکی و سیاست خارجی دولت یازدهم در جریان تعهّدات مربوط به FATF، به گوش می‌رسد، جریان دانشجویی و مردم انقلابی ایران اسلامی را حقیقتاً مضطرب و متعجّب نموده است.

◀️ در FATF پذیرفته شده که افراد و نهادهایی که در لیست تحریم‌های اتّحادیه‌ی اروپا و آمریکا قرار دارند، توسّط بانک‌های ایرانی هم تحریم و تحدید شوند. با پذیرش این مورد، امثال سردار قاسم سلیمانی، فرمانده‌ی رشید سپاه اسلام و افراد تحت امرش که امنیّت و آرامش کشور از دست دشمنان خارجی و داعش را مدیون مجاهدت‌های ایشان هستیم، عملاً به عنوان تروریست پذیرفته شده‌اند و بانک‌های ایرانی آن‌ها را تحریم می‌کنند!!! از ننگ و خفّت این “کاپیتولاسیون اقتصادی و سیاسی” دهه‌ی ۹۰ که بگذریم، حتّی در صورت لغو این مورد، ممکن است در آینده مورد پرسش واقع شده و این کار دولت ایران در محاکم مختلف بین المللی علیه نهادها و اشخاص انقلابی ما به شاهد گرفته شود. همچنین به راحتی اطّلاعات میلیون‌ها کاربر ایرانی در هر زمان که غربی‌ها اراده کنند، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت! شوربختانه علیٰ‌رغم تذکّرات مکرّر جنبش‌های دانشجویی در تریبون‌های مختلف از جمله تریبون نمازهای جمعه، جلوی این مورد تا کنون گرفته نشده و اکنون به مرحله‌ی عمل رسیده است…

◀️ امّا سؤالاتی ذهن ما را درگیر کرده است:
چه شده که غربگرایان و تکنوکرات‌های محترم، هر چه کدخدای مستکبر بگوید را آویزه‌ی گوش می‌کنند و با آغوش باز به استقبال خیانت به مردم و نهادهای انقلابی وطن عزیزمان می‌روند؟! چه اتّفاقی افتاده که پس از خسارت محض در برجام به دنبال پذیرش تعهّدات ننگین FATF رفته‌اند و برای پذیرش نئوکاپیتولاسیون، سر و دست می‌شکنند؟! اگر آن روزی که دشمنان ما پنجه‌ی آهنین را زیر دستکش مخملی به سمت شما دراز کردند، آن دست را از ریشه قطع کرده بودید، امروز شاهد خفّت و حقارت خود در این قرارداد نبودید. از جای دیگری خیانت دیده‌اید و هزینه‌اش را باید امنیّت مردم و نهادها و پاسداران انقلاب بدهند؟!

◀️ همه‌ی ما نامه‌ی درخواست ارز قرارگاه عزیز و مقتدر خاتم الأنبیاء که سازندگی و آبادانی ایران اسلامی هدف و مسیر همیشگی این عزیزان در بازوی مقتدر نظام، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است و همچنین پاسخ شرم‌آور دو بانک کشورمان را دیده‌ایم.
مایه‌ی تأسّف و تألّم است که بانک‌های ما، انقلاب خودمان را در داخل تحریم می‌کنند! چرخ هسته‌ای و کارخانه‌ها که هیچ، مبادا چرخ امنیّت و آرامش مردم را هم قربانی اعتماد و خوش‌بینی به دشمنان اسلام و ایران کنید…

⚠️ وای بر ما اگر سکوت کنیم و در مقابل جریان غیرانقلابی داخل نظام نایستیم. بدانید و آگاه باشید اگر قطره‌ای خون در رگ‌های ما باقی مانده باشد، آن را هم خرج اسلام و انقلاب و فدای خاک پای امام زمان(عج) و نایب بر حق ایشان، رهبر عزیزمان سیّد علی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) خواهیم کرد. شک نداشته باشید که با ادامه‌ی روند حقارت و ذلّت‌پذیری، راه به جایی نخواهید برد. بترسید از روزی که صبر امّت حزب اللّٰه لبریز شود.

⭕️ بنا بر قاعده‌ی “نفی سبیل” بر دولت محترم جمهوری اسلامی ایران فرض است که ننگ FATF را با توجّه به مطالبات نخبگان دانشگاهی و مردم عزیز ایران اسلامی، بلافاصله متوقّف کرده و در این خصوص پاسخگوی مجلس محترم شورای اسلامی و مردم بیدار و انقلابی باشد. اگر دشمنان و در رأس آنان آمریکای متوحّش جانی، توقّع دارند برای احقاق حقوق حقّه‌ی مردم خود و رفع تحریم‌های خارجی و داخلی(!)، برجام‌های بعدی و راه نفوذ برایشان باز شود، با صراحت تمام و صلابت انقلابی می‌گوییم که ما فرزند مولایمان سیّدالشّهدا حسین(ع) هستیم و در برابر زورگویان و مستکبران، سیره‌ی ایشان را ملاک عمل قرار خواهیم داد. لذا لازم است برجام ۲، ۳ و… توسّط دولت و مجلس محترم در نطفه خاموش شود و صلاح مسلمین در این است که دست از امید و اعتماد به غرب و شرق برداشته و همگی گوش و چشم جان به سیره‌ی امام راحل و فرامین رهبر حکیم انقلاب بسپاریم.

💢 در آخر، تشکّل‌های دانشجویی انقلابی امضاکننده‌ی این بیانیّه از مردم، سیاسیّون انقلابی، دیگر تشکّل‌های دانشجویی حق‌طلب و مجلس محترم شورای اسلامی درخواست موضع‌گیری، هوشیاری، بررسی و حل و فصل قرارداد ننگین FATF را دارد و در راه مطالبه‌ی منافع مسلمین و ایرانیان عزیز و با امید به سربلندی و عبور میهن عزیزمان از این توطئه‌ی شوم دشمنان و منافقین، دمی از پای نخواهد نشست.
والسّلام علیکم و رحمه اللّٰه و برکاته